Σημαντικὴ Ἐνημέρωση! Προθεσμία ὑποβολῆς Μηχανογραφικοῦ καὶ Παράλληλου Μηχανογραφικοῦ

Σημαντική Ενημέρωση: Η Προθεσμία Ηλεκτρονικής υποβολής

α) του Μηχανογραφικού Δελτίου (Μ.Δ.) ΓΕΛ για εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση .και

β) του Παράλληλου Μηχανογραφικού Δελτίου (Π.Μ.Δ.) για τα Δημόσια ΙΕΚ

είναι από την Παρασκευή 7-7-2023 μέχρι και την Δευτέρα 17-7-2023 και ώρα 24:00.

Πατώντας τον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να δείτε τις αναλυτικές οδηγίες για την Ηλεκτρονική Υποβολή του Μηχανογραφικού Δελτίου από την επίσημη ιστοσελίδα του Υπουργείου Παιδείας.

Ἐπίσης:

Το σχολείο θα είναι ανοιχτό για τους μαθητές, την Τετάρτη 12-7-2023 και την Δευτέρα 17-7-2023 από τις 9:00 το πρωί μέχρι τις 13:00 το μεσημέρι, προκειμένου να παρέχουν οποιαδήποτε βοήθεια χρειαστεί στους μαθητές.